Polar SIEH0035SDZ/SO1H0035SDZ Zenit Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    3,50 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,96 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Energiaosztály hűtés A+++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Klíma szerelés
A Polar SIEH0035SDZ/SO1H0035SDZ Zenit Inverteres általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A Polar SIEH0035SDZ/SO1H0035SDZ Zenit Inverteres Split klíma fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
  • Szállítási infó : Raktáron!
  • Helyiség méret : 29 - 45 m2
  • Fűtő teljesítmény : 3,96 kW
  • Hűtő teljesítmény : 3,50 kW