Panasonic KIT-Z42-ZKE Etherea Fehér Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    4,20 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,3 kW
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-Z42-ZKE általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)