Mitsubishi MSZ/MUZ-EF42VGW ZEN (fehér) Inverteres Split Klíma Zoom
Érdeklődjön!
Mitsubishi MSZ/MUZ-EF42VGW ZEN (fehér) Inverteres Split Klíma
  • Hűtő teljesítmény
    4,2 kW
  • Fűtő teljesítmény
    5,4 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Energiaosztály hűtés A+++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ/MUZ-EF42VGW ZEN (fehér) általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)