Mitsubishi MSZ-AY35VGKP / MUZ-AY35VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel Zoom
Raktáron 3 db
Mitsubishi MSZ-AY35VGKP / MUZ-AY35VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel
  • Hűtő teljesítmény
    3,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,0 kW
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Helyiség méret
    29 - 45 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-AY35VGKP / MUZ-AY35VG általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)