Mitsubishi MSZ-AY25VGKP / MUZ-AY25VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel Zoom
Raktáron 2 db
Mitsubishi MSZ-AY25VGKP / MUZ-AY25VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,2 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-AY25VGKP / MUZ-AY25VG általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)