Mitsubishi MSZ-AY20VGKP / MUZ-AY20VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel Zoom
Központi raktárunkból!
Mitsubishi MSZ-AY20VGKP / MUZ-AY20VG Inverteres Split Klíma Plasma Quad szűrővel
  • Hűtő teljesítmény
    2,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Helyiség méret
    8 - 20 m2
  • Energiaosztály hűtés A+++
  • Energiaosztály fűtés A+
  • Helyiség méret
    8 - 20 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A megrendelt berendezés érdi raktárunkban átvehető az átszállítást követően.
Klíma szerelés
A Mitsubishi MSZ-AY20VGKP / MUZ-AY20VG általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)