Midea MHC-V12W/D2RN8-BER90 monoblokkos M-Thermal Hőszivattyú (R32, 12kW, 3 fázis)
  • Hűtő teljesítmény
    11,50 kW
  • Fűtő teljesítmény
    12,10 kW
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
Kiszállítás: Ezt a terméket önállóan csak díj ellenében szállítjuk.
Termék tulajdonságok
A Midea MHC-V12W/D2RN8-BER90 monoblokkos M-Thermal Hőszivattyú (R32, 12kW, 3 fázis) fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Hőszivattyú Monoblokk
  • Szállítási infó : Raktáron - Viszonteladóknak is!
  • Energiaosztály : A++ / A++
  • Fűtő teljesítmény : 12,10 kW
  • Hűtő teljesítmény : 11,50 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 4,86
  • SCOP : 4,81
Garancia
A Midea MHC-V12W/D2RN8-BER90 monoblokkos M-Thermal garancia feltételei:
Írja le saját véleményét
Ön éppen véleményezi: Midea MHC-V12W/D2RN8-BER90 monoblokkos M-Thermal Hőszivattyú (R32, 12kW, 3 fázis)