Midea MHA-V12W/D2N8-B M-Thermal osztott hőszivattyú (R32, 12 kW, 1 fázis) - VALÓBAN RAKTÁRON!
  • Hűtő teljesítmény
    11,60 kW
  • Fűtő teljesítmény
    12,10 kW
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Termék tulajdonságok
A Midea MHA-V12W/D2N8-B M-Thermal osztott hőszivattyú (R32, 12 kW, 1 fázis) - VALÓBAN RAKTÁRON! fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Hőszivattyú Osztott rendszerű (Split)
  • Szállítási infó : Raktáron!
  • Energiaosztály : A++ / A++
  • Fűtő teljesítmény : 12,10 kW
  • Hűtő teljesítmény : 11,60 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 4,89
  • SCOP : 4,81
Garancia
A Midea MHA-V12W/D2N8-B M-Thermal osztott garancia feltételei:
Garanciális feltételek:
A jótállási jegy üzembe helyezési rovatának megfelelő kitöltése.
Minimum egyszeri számlával igazolt karbantartás.
Rendeltetésszerű használat.
Amennyiben a fenti feltételek bármelyike nem teljesül, a garancia érvényét veszti!
Kiterjesztett garancia plusz feltételei:
A termék regisztrációját a beüzemelést követő 30 napon belül a telepítő cégnek kell megtennie.
Évenként egyszeri, regisztrált, számlával igazolt karbantartás.
Nem garanciális meghibásodások:
Szakszerűtlen telepítés.
Kezelési útmutatótól eltérő, nem rendeltetésszerű használat.
Elemi kár, vagy egyéb külső behatásokból adódó sérülések, meghibásodások.
Gyártó által nem jóváhagyott átalakítás, idegen beavatkozás.
Feszültségingadozásból adódó meghibásodások.
Vélemények / Fórum
Írja le saját véleményét
Ön éppen véleményezi: Midea MHA-V12W/D2N8-B M-Thermal osztott hőszivattyú (R32, 12 kW, 1 fázis) - VALÓBAN RAKTÁRON!