MDV NTA-053B-IU Next oldalfali multi beltéri egység
  • Hűtő teljesítmény
    5,3 kW
  • Fűtő teljesítmény
    4,1 kW
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Energiaosztály hűtés A+
  • Helyiség méret
    46 - 65 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma szerelés
A MDV NTA-053B-IU általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK 1 DB BELTÉRI EGYSÉGRE VONATKOZÓAN:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
A MDV NTA-053B-IU Next oldalfali multi beltéri egység fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Oldalfali multi beltéri egység
  • Szállítási infó : Rendelhető
  • Helyiség méret : 46 - 65 m2
  • Fűtő teljesítmény : 4,1 kW
  • Hűtő teljesítmény : 5,3 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • 12 fokozatú ventilátor
  • 1W készenléti üzemmód