MDV MDVC-V16WD2BR8-P MDV Power monoblokkos hőszivattyú (R32, 16 kW, 3 fázis)
  • Hűtő teljesítmény
    16,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    15,4 kW
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A+++
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3 év
Termék tulajdonságok
A MDV MDVC-V16WD2BR8-P MDV Power monoblokkos hőszivattyú (R32, 16 kW, 3 fázis) fontos tulajdonságai:
  • Kivitel : Hőszivattyú Monoblokk
  • Szállítási infó : Központi raktárunkból 3-4 munkanap!
  • Energiaosztály : A++ / A++
  • Fűtő teljesítmény : 15,4 kW
  • Hűtő teljesítmény : 16,0 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 7,48
  • SCOP : 4,84
Garancia
A MDV MDVC-V16WD2BR8-P garancia feltételei:
Garanciális feltételek:
A jótállási jegy üzembe helyezési rovatának megfelelő kitöltése.
Minimum egyszeri számlával igazolt karbantartás.
Rendeltetésszerű használat.
Amennyiben a fenti feltételek bármelyike nem teljesül, a garancia érvényét veszti!
Kiterjesztett garancia plusz feltételei:
A termék regisztrációját a beüzemelést követő 30 napon belül a telepítő cégnek kell megtennie.
Évenként egyszeri, regisztrált, számlával igazolt karbantartás.
Nem garanciális meghibásodások:
Szakszerűtlen telepítés.
Kezelési útmutatótól eltérő, nem rendeltetésszerű használat.
Elemi kár, vagy egyéb külső behatásokból adódó sérülések, meghibásodások.
Gyártó által nem jóváhagyott átalakítás, idegen beavatkozás.
Feszültségingadozásból adódó meghibásodások.
Vélemények / Fórum
Írja le saját véleményét
Ön éppen véleményezi: MDV MDVC-V16WD2BR8-P MDV Power monoblokkos hőszivattyú (R32, 16 kW, 3 fázis)