Daikin FTXTP25K / RXTP25N8 FŰTÉSRE OPTIMALIZÁLTComfora Inverteres Split klíma Zoom
Raktáron!
Daikin FTXTP25K / RXTP25N8 FŰTÉSRE OPTIMALIZÁLTComfora Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,2 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -25 ℃ -ig
Átvételi módok
Személyesen: A berendezés érdi raktárunkban azonnal átvehető munkanapokon 9 és 17 óra között.
Kiszállítás: A berendezést Magyarország egész területén futárszolgálattal házhozszállítjuk.
Klíma szerelés
A Daikin FTXTP25K / RXTP25N8 általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)
- beüzemelési jegyzőkönyv (garanciajegy) kitöltése és érvényesítése
- takarítás
FALBA VÉSETT KIVITELEZÉS:
Előcsövezés díja:
NEM ÁLTALUNK, DE SZAKSZERŰEN ELŐCSÖVEZETT KIÁLLÁSOKRA TÖRTÉNŐ TELEPÍTÉS:
HIBÁS, ELAVULT KÉSZÜLÉK LESZERELÉSE:
KARBANTARTÁS:
Termék tulajdonságok
  • Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
  • Szállítási infó : Raktáron!
  • Helyiség méret : 8 - 28 m2
  • Fűtő teljesítmény : 3,2 kW
  • Hűtő teljesítmény : 2,5 kW
  • Felhasználás : Családiház, Lakás
  • SEER : 7,1
  • SCOP : 4,98
  • 24 órás időzítő
  • Beltéri egység csendes üzemmód
  • Gazdaságos üzemmód
  • Komfort légáramlás üzemmód
  • Kültéri egység csendes üzemmód
  • Nagyteljesítményű üzemmód
  • Antibakteriális légtisztító szűrő
  • Automata újraindítás
  • Automata üzemmódváltás
  • Automatikus ventillátorsebesség
  • Csak ventillátor
  • DC inverter
  • Econo üzemmód
  • Energiatakarékos működés
  • Fűtés, -15°C külső környezeti hőmérsékletig
  • Hűtő / fűtő kivitel
  • Időzítő
  • Inverter technológia
  • Környezetbarát R32 hűtőközeg
  • Öndiagnosztika funkció
  • Opcionális online vezérlés okostelefonról
  • Párátlanítás
  • Powerful üzemmód
  • Távirányítós oldalfali inverteres splitklíma berendezés
Tulajdonságok táblázat
  • Automata újraindítás
  • Automata üzemmódváltás
  • Csak ventillátor
  • DC inverter
  • Econo üzemmód
  • Energiatakarékos működés