Daikin FTXJ25AW / RXJ25A Emura Fehér Inverteres Split klíma Zoom
Raktáron!
Daikin FTXJ25AW / RXJ25A Emura Fehér Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    2,8 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -20 ℃ -ig
Klíma szerelés
A Daikin FTXJ25AW / RXJ25A általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)