Daikin FTXA20BS / RXA20A Stylish Ezüst Inverteres Split klíma Zoom
Érdeklődjön!
Daikin FTXA20BS / RXA20A Stylish Ezüst Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,0 kW
  • Fűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Helyiség méret
    8 - 20 m2
  • Helyiség méret
    8 - 20 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Klíma szerelés
A Daikin FTXA20BS / RXA20A általános szerelési információi:
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)